16.05.2012 08:32

Forever Living Products

 

Forever Living (FLP) mě oslovila nejen z důvodu kvalitních výrobků, které vyrábí a distribuuje, ale také příjemným rodinným vystupováním a osobním přístupem ke každému distributorovi, který se do firmy bezplatně zaregistruje. Na vlastním těle jsem vyzkoušela  velký sortimet výrobků FLP a mohu s čistým svědomím říci, že výrobky jsou úžasné. Každý z nás je individualita a každému z nás sedí něco jiného. Mezi top výrobky této firmy mohu doporučit Aloe Vera gel (stabilizovaný gel z aloe 96,3% hmotnostních), který úžasně pročištuje organismus. O výrobcích bych mohla napsat spostu, ale pro mě nejdůležitější jsou výsledky u mých klientů, kteří produkty vyzkoušeli a vracejí se k nim. Výsledky jsou zřejmé po 7-14 dnech. Mám radost, pokud mohu pomoci díky úžasným produktům FLP a informacemi, které jsem nasbírala po dobu svého života.

Forever Living, v současnosti multimiliardová společnost se sídlem ve Scotsdale v Arizoně, byla založená v roku 1978 na základě snů a tvrdé práce a dnes vyrábí a prodává tucty produktů pro krásu a wellnes. Vám podobní lidé distribují tyto výrobky pro usnadnění života, které i vám nabízejí příležitost mít vlastní firmu a zabezpečit si tak pomocí osvědčeného plánu finanční budoucnost. S více než devíti a púl miliony distributorů ve vice než 145 krajinách, nabízí Forever Living životní příležitost vést zdravější a bohatší život.
Rex nabídl své nejbližší rodině a přátelům velice jednoduchou obchodní myšlenku. Nabídněte lidem ve vašem okolí spotřební produkty osvědčené v oblasti wellness a podpory zdraví - a udělejte to osobně. Místo toho, abyste vráželi obrovské peníze do tradiční reklamy, odměňte každého, kdo je ochotný podělit se o tyto produkty se svojí rodinou a přáteli.

 

Certified by International Aloe Science Council Certified by International Aloe Science Council
Kosher Rating Kosher Rating
Islamic Seal of Approval Islamic Seal of Approval
Not Tested on Animals Not Tested on Animals

 

—————

Zpět


Kontakt

Bc. Iva Gróffová, průvodce k osobní změně, poradenství v oblasti psychosomatiky a allternativních směrů, certifikovaný nutriční terapeut, gemmoterapie

Kalusova 827/10
Ostrava-Mariánské Hory
www.all4life.eu
www.resonancia.cz